+905540056118

Ödeme Seçenekleri nelerdir?

Kredi kartı, havale/eft ve alışveriş puanı ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. En çok kullanılan bankaların kredi kartları ile taksitli satışımız da vardır. Ayrıca en çok kullanılan bankaların kredi kartı puanları ile de alışveriş yapabilirsiniz.


Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz haftasonları hariç genel olarak ertesi gün kargoya verilmektedir. Ancak birçok siparişimizi aynı günde de kargoya vermekteyiz. Tabi çok yoğun kampanya dönemlerinde kargoya vermeye süresi 2 günü bulabilmektedir. 


Siparişimin durumunu nasıl takip edebiliri?

Üye girişi yaptıktan sonra profil sayfanızda siparişlerim menüsü içerisinde siparişlerinizin durumunu görüntüeleyebilirsiniz. Ayrıca sipariş numaranızı sayfamızın en altında bulunan sipariş takibi bölümüne yazarak da sipariş durumunuzu hızlıca görüntüleyebilirsiniz. 


Yurtdışına satış yapıyor musunuz?

Malesef yurtdışına kargo gönderimi yapmamaktayız.


Ürünü hediye aldım. Alıcının kargo ücreti ödememesini ve fiyat bilgisi olmamasını istiyorum. Bu mümkün müdür?

Tabiki kargo ücreti zaten ödeme sayfasında peşin olarak yapılmaktadır. Sipariş ödeme esnasında adres sayfasında "Fatura farklı adrese gitsin" seçerseniz ürünler birlikte fatura gönderilmeyecek. Fatura belirteceğiniz farklı adrese ya da mail adresinize iletilecektir


Ücretsiz Kargo uygulamanız var mıdır?

Ücretsiz kargo yapabilmemiz için her ürüne ayrı ayrı kargo maliyeti eklememiz gerekir. Bu durum birden fazla ürün alan müşterilerimizin, ücretsiz kargo gibi görünse de aslında daha fazla kargo ücreti ödemesine sebep olmaktadır. Bu yüzden kaç ürün alırsanız alın ödeme sayfasında tek kargo ücreti ödersiniz. Ürün teslimatında kargo görevlisine herhangi bir ücret ödemezsiniz. 


Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim? 

Taşıma sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Web siteniz dışında farklı platformlarda satışınız var mıdır?

Web sitemiz dışında sadece Trendyol.com'da aynı isimle mağazamız bulunmaktadır. Bunun dışında hiçbir platformda satışımız yoktur. 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.