+905540056118

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz haftasonları hariç genel olarak ertesi gün Ankara'dan kargoya verilmektedir.  Ancak birçok siparişimizi aynı günde kargoya vermeye gayret ediyoruz.


Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra profil sayfanızda siparişlerim menüsü içerisinde siparişlerinizin durumunu görüntüeleyebilirsiniz. Ayrıca sipariş numaranızı sayfamızın en altında bulunan sipariş takibi bölümüne yazarak da sipariş durumunuzu hızlıca görüntüleyebilirsiniz. 


Siparişimi teslim alırken ne yapmalıyım?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Siparişim kaç günde bana ulaşır?

Genelde siparişler kargoya verildikten sonra 1 yada 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra siparişlerim sayfasından kargo takip numaranızla kargonuzun bulunduğu yeri öğrenebilirsiniz.


Siparişim bana ulaşmadı  ne yapmalıyım? 

Ulaşmayan kargolar adresin yanlış yazılmasından ya da alıcının adreste bulunmamasından kaynaklı olabilir. Teslim edilemeyen siparişler kargo şubenizde 3 gün bekletildikten sonra iade edilir. Siparişinizin iade edilmemesi için kargo şubenizle iletişim kurmanız önem arz etmektedir.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.